Arşivler: Profiles

Home / Profiles
Yabancı Dilim Türkçe 7
Profiles

Yabancı Dilim Türkçe 7

İleri derecede İngilizce konuşulan seviyedir. Buraya kadar geldiyseniz İngilizceyi anadiliniz gibi kullanabilirsiniz. Düşündüklerinizi ayrıntılı, uzun ve akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Uzun konuşmaları rahatlıkla anlayabilir, altyazı kullanmadan film ve dizileri izleyebilir, hatta İsterseniz İngilizce bir kitap bile yazabilirsiniz.

Yabancı Dilim Türkçe 4
Profiles

Yabancı Dilim Türkçe 4

Orta seviye anlamına gelen intermediate seviyesindeki kişiler, anadili İngilizce olan kişilerle akıcı ve anlaşılır bir şekilde iletişim kurabilir. Diğer düzeylerdeki gibi basit cümlelerin ötesine geçerek daha karmaşık fikir ve düşünceleri anlayıp kolaylıkla karşılık verir.

Yabancı Dilim Türkçe 3
Profiles

Yabancı Dilim Türkçe 3

Kendimizden güzel bir şekilde bahsedebileceğimiz seviyelere geldik. Orta öncesi anlamına gelen pre-intermediate düzeyini birçok kişiden duymuş olabilirsiniz. Bu düzeydeki kişiler, eğer ki karşısında konuşan kişi iş ve okul hayatında düzenli olarak karşılaştıkları, yani kendilerine tanıdık gelen konularda konuşma yaparsa, bu konuşmadaki temel noktaları anlayabilir.

Yabancı Dilim Türkçe 2
Profiles

Yabancı Dilim Türkçe 2

Türkçe karşılığı temel anlamına gelen elemantary seviyesine sahip olan kişiler, beginner düzeyindeki kişilere göre kendilerini daha iyi ifade eder. Çünkü, onlara göre daha çok kelime bilgisine sahip olduklarından konuşma açısından özgüvenleri biraz daha yüksektir.

Yabancı Dilim Türkçe 1
Profiles

Yabancı Dilim Türkçe 1

Türkçe karşılığı başlangıç anlamına gelen beginner seviyesi, kişilerin İngilizce öğrenmeye başladığı aşamadır. Bu düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan kişiler, basit temel ifade ve anlatımları kullanabilirler.

Yabancı Dilim Türkçe 5
Profiles

Yabancı Dilim Türkçe 5

Orta düzeyin son aşaması olan C1’de, günlük hayatta ihtiyaç duyacağınız İngilizceyi tam olarak öğrenmiş olursunuz. Aklınızdan geçen her şeyi İngilizce söyleyebilir, farklı aksanları anlayabilir, İngilizce bir metni okuyup kolaylıkla çeviri yapabilirsiniz.

Yabancı Dilim Türkçe 6
Profiles

Yabancı Dilim Türkçe 6

Orta düzeyin son aşaması olan C1.1’de, günlük hayatta ihtiyaç duyacağınız İngilizceyi tam olarak öğrenmiş olursunuz. Aklınızdan geçen her şeyi İngilizce söyleyebilir, farklı aksanları anlayabilir, İngilizce bir metni okuyup kolaylıkla çeviri yapabilirsiniz.